м. Чернівці,

вул. Старокостянтинівська, 14-б

 

Інтер'єр ресторану "Фаберже"

Ресторан "Фаберже" у Чернівцях - це ідеальне місце для відпочинку. Заклад відповідає високим вимогам по класу обслуговування, а також по чудовій якості пропонованих страв. Колектив ресторану має великий досвід в області обслуговування весіль, корпоративів, а також ювілеїв та інших торжеств. Професійна організація заходів задовольняє вимогам усіх клієнтів без винятку.

У ресторані "Фаберже" є два зали: великий і маленький. Перший здатний вмістити до 300 осіб, другий - до 70. Зали оформлені в стилі європейських палаців 19 століття. Колони, високі стелі, великі кришталеві люстри, круглі столи з канделябрами, розкішні світильники придають залам особливий шик. Стіни залів декоровані ліпкою, яка має форму відомих у всьому світі ювелірних виробів Карла Фаберже.

Порядок попереднього замовлення залу в ресторані "Фаберже"

Для того, щоб здійснити замовлення залу в ресторані "Фаберже", необхідно зв'язатися з адміністратором по телефону. Представник закладу і клієнт погоджують час, коли вони можуть зустрітися. Після цього проходить зустріч, при якій адміністратор демонструє зали, організовує ознайомлювальний тур по ресторану, а також знайомить клієнта з меню, коронними стравами. Замовник може з'ясувати всі нюанси, що цікавлять - адміністратор надасть відповіді на всі питання. Після цього зал бронюється на необхідну дату. Коли час підходить ближче до дати банкету, клієнт знову зустрічається з адміністратором для з'ясування всіх нюансів заходу.

До переваг вибору ресторану "Фаберже" у Чернівцях можна віднести:

  • можливість вибору найбільш підходящого банкетного залу;
  • широкий вибір українських, а також європейських страв;
  • шикарне оформлення банкетних залів;
  • першокласне обслуговування клієнтів.

Крім цього, відвідувачі можуть насолоджуватися живою музикою. Досвідчені виконавці враховують всі побажання замовників. Залежно від формату заходу, переваг клієнта, програма музикантів може бути різною.

View the embedded image gallery online at:
http://faberge.cv.ua/interier#sigFreeId3e6a4fa93c