м. Чернівці,

вул. Старокостянтинівська, 14-б

 

Наші пропозиції

проведення заходів в ресторані Фаберже

Ресторан "Фаберже" - це дивовижне місце, в якому домашній затишок, витонченість, а також практичність сучасного життя ідеально поєднуються один з одним. У закладі два зали: великий і маленький. Приміщення відмінно підходять для святкування весіль, ювілеїв, а також корпоративів, випускних та інших урочистих заходів. Банкетні зали вирізняються оригінальним оформленням. Дизайнери постаралися втілити в них атмосферу європейських палаців 19 століття.

Урочисті заходи в ресторані "Фаберже"

Ресторан "Фаберже" чудово підійде для проведення пишних весіль, а також інших сімейних урочистостей: дні народження, хрестини або ювілеї. Особливо це зручно для святкувань з великою кількістю гостей, адже великий зал ресторану здатний вмістити до 300 осіб.

Наші фахівці надають послуги в області підготовки банкетів, весіль, ювілеїв. У процесі співробітництва враховуються всі побажання клієнта. Окрім цього, досвідчений колектив ресторану "Фаберже" здійснює організацію корпоративних святкових заходів. Постійним клієнтам надаються вигідні знижки.

Чому варто відзначати урочистості в ресторані "Фаберже"

Навіть найвимогливіші клієнти залишаються задоволені рівнем обслуговування в ресторані "Фаберже":

  • смачні страви української та європейської кухонь;
  • жива музика;
  • прекрасне обслуговування;
  • затишна атмосфера.

Правильно обраний ресторан для проведення урочистості - гарантія гарного настрою гостей і самого винуватця урочистості. Інтер'єр закладу здатний надати правильний тон будь-якій події, незалежно від її формату. Віддаючи перевагу ресторану "Фаберже" у Чернівцях, клієнти можуть бути впевнені в тому, що подія пройде на найвищому рівні! Тому що, в число наших клієнтів входять цілі сім'ї, в яких стало доброю традицією відзначати свята в ресторані "Фаберже".

З усіх організаційних питань Ви можете звернутися до адміністратора ресторану "Фаберже".