м. Чернівці,

вул. Старокостянтинівська, 14-б

 

Наші частування

шеф повар

Кухня ресторану "Фаберже" представлена неймовірним різноманіттям страв європейської та української кухні. Висока майстерність і багатий досвід наших кухарів порадують Вас і гостей свята не тільки смачною і корисною їжею, а й оригінальною, майстерно виконаною подачею. А наші професійні офіціанти, які безперервно стежать за оновленням страв святкового столу - в разі необхідності, із задоволенням виконають всі Ваші прохання і прохання гостей свята.

Меню святкового столу підбирається індивідуально для кожного заходу, враховуються відразу кілька факторів: тематика урочистості, смакові переваги, фінансові можливості, а також особисті пропозиції. Адміністратор ресторану із задоволенням допоможе Вам скласти першокласне меню, враховуючи всі перераховані чинники, запропонує найбільш виграшні варіанти, виходячи з багаторічного досвіду організації подібних заходів.

Як відомо, алкогольні напої в ресторанах коштують нечувано дорого, проте у нас надана чудова можливість самостійно купувати і привозити напої, виходячи з Ваших побажань. Завчасно надавши нам напої, офіціанти охолодять і організують їх святкову подачу.

Ще одним приємним бонусом для гостей нашого ресторану, є можливість безкоштовного оформлення фуршетного столу, що дозволить Вам істотно заощадити, в разі святкування весілля, корпоративу або ювілею.

Бажаємо Вам побільше радісних подій у Вашому житті і завжди раді вітати Вас в ресторані "Фаберже"!

View the embedded image gallery online at:
https://faberge.cv.ua/nashi-chastuvannia#sigFreeId581cad88c6