м. Чернівці,

вул. Старокостянтинівська, 14-б

 

Про ресторан "Фаберже"

ресторан Фаберже

Ресторан "Фаберже" у Чернівцях - це місце веселощів, свята, смачної кухні. Шляхетний інтер'єр занурить кожного відвідувача в затишну атмосферу.

Трохи історії

Ресторан був створений 10 років тому як невелика сімейна справа. За короткий період заклад став настільки популярним, що у адміністрації не було можливості приймати необхідну кількість гостей одночасно. Вже через 2 роки після відкриття було прийнято рішення про зведення додаткового залу (малого). Сьогодні в цьому приміщенні організовуються маленькі, а також середні банкети.

Інтер'єр ресторану "Фаберже"

Ресторан оформлений у вишуканому стилі. Шикарний банкетний зал ресторану приваблює багатьох відвідувачів. Над його оформленням та вдосконаленням працюють тільки креативні, талановиті дизайнери. Нещодавно великий зал був вдосконалений за рахунок збільшення фуршетної та барної зон.

Практично щороку оновлюється інтер'єр та екстер'єр ресторану "Фаберже". Таким чином, заклад завжди залишається привабливим для постійних відвідувачів, а його простір в повній мірі пристосований для проведення:

  • весіль;
  • ювілеїв;
  • хрестин;
  • новорічних заходів;
  • сімейних святкувань.

Кухня та обслуговування

У ресторані "Фаберже" гостей потішать вишуканими стравами української та європейської кухонь, які готують досвідчені кухарі відповідно до новітніх технологій. Великий ассортимент в меню дозволить всім клієнтам підібрати не тільки класику. Вашій увазі також представлені більш незвичайні, оригінальні страви, які зацікавлять навіть досвідчених гурманів. І це не дивно, тому що наш шеф-кухар регулярно підвищує свою кваліфікацію.

Незалежно від формату заходу, обслуговування гостей здійснюється на найвищому рівні. У ресторані "Фаберже" працює тільки досвідчений і висококваліфікований персонал. При оформленні замовлення Вам допоможуть порадою, нададуть відповіді на всі запитання, що цікавлять. Для постійних клієнтів передбачені вигідні знижки та привабливі умови співпраці. Тому, банкетний зал в Чернівцях "Фаберже" - це найкраще місце для проведення урочистостей на високому рівні.

Розважальні заходи

Для створення більш затишної обстановки в ресторані передбачена жива музика у виконанні досвідчених музикантів. Репертуар підбирається з урахуванням побажань замовника, які музики із задоволенням врахують.

Серед клієнтів ресторану є сім'ї, в яких стало традицією відзначати кожне свято в ресторані "Фаберже". Тому що, наші досвідчені працівники здатні знайти саме ту "родзинку", яка виділить урочисту подію з поміж багатьох інших свят.

Не меншим попитом користується організація корпоративів. Будь це дата заснування компанії або новорічний корпоратив - "Фаберже" прагне дотримуватись розкішної обстановки, що припадає до душі більшості клієнтів.

View the embedded image gallery online at:
https://faberge.cv.ua/pro-nas#sigFreeId413ae84a23